Tupým koncem - 22. října, 19:30

Absolventská inscenace 3. ročníku KALD.

David jde do centra, koukne do publika jakoby chtěl říct monolog, ale otočí se a jde zpět. Vyběhne Antonín a tiše (nenápadně) přeběhne jeviště. Ze dvou stran jdou Martina s Jáchymem, Martina položí na zem ponožky, Jáchym se protáhne, připraví se k přeskoku lana, ale otočí se a jde zpět. Od diváků vychází Václav s lavorem, upadne mu, lekne se, uteče pryč, přiběhne Marie a Angela k lavoru, nakonec lavor nese Marie a odejde s ním. A Porfirij Petrovič zase jako by na ni mrkl levým okem a vzápětí se neslyšně rozesmál, navlas jako prve. Pulcherija Alexandrovna přijde ze strany a navoskuje si kulečníkové tágo. Zezadu vyjdou Arkadij Ivanovič se Soňou Marmeladovou, dojdou doprostřed, nadechnou se, že něco začnou říkat, ale pak se zarazí, otočí se a jdou pryč.

Absolventská inscenace 3. ročníku KALD inspirovaná ruským realistickým dílem F. M. Dostojevského Zločin a trest. Inscenace sledující cestu Raskolnikova k vraždě, cestu od pouhé myšlenky k realitě vykonaného činu.

STUDENTI

David BOLECH BcA. Vojtěch CIBULKA BcA. Anna DATIASHVILI Josef HAVELKA BcA. Natálie MATYSKOVÁ BcA. Alžběta NOVÁKOVÁ BcA. Michal SCHMIDT BcA. Elisa SPEVÁKOVÁ BcA. Martina ZNAMENÁČKOVÁ

57'12"

Katedra alternativního a loutkového divadla, 2022

ANYTIME, ANYWHERE

Katedra alternativního a loutkového divadla, 2023

BOUŘE

Katedra činoherního divadla, 2021