FESTIVAL ZLOMVAZ 2023

2023, KATEDRA PRODUKCE (DAMU)

...

Zlomvaz je festival organizovaný studenty a studentkami Katedry produkce Divadelní fakulty AMU v Praze a probíhá již od roku 1994. V posledních letech se jedná o nesoutěžní přehlídku vybraných inscenací a divadelních projektů, které za uplynulý akademický rok vznikly na divadelních školách v Česku (DAMU, JAMU), na Slovensku (VŠMU), a případně i v jiných evropských zemích.

PQ STUDIO STAGE: 8. - 18. června 2023

Tradiční Zlomvaz se letos uskuteční pod názvem PQ Studio Stage jako součást Pražského Quadriennale Od 8. do 18. června vás čekají nejen desítky studentských představení z celého světa, ale také workshopy, koncerty, party i fotbalový turnaj!

Odstraňme bariéry, pojďme spolu na PivQo!

Hlavním tématem letošního ročníku festivalu je odstraňování komunikačních bariér (nejen) mezi studenty. Kvůli událostem posledních let došlo k omezení setkávání a narušení přímých mezilidských interakcí. Pojďme se tedy zaměřit na to, co nám i nadále brání v setkávání a kde naopak prostor pro navazování nových vztahů vzniká.

PQ Studio Stage je pro nás místem, které umožní nejen propojení kateder na naší škole, kterého se dlouhodobě nedaří dosáhnout, ale také propojení mladých tvůrců z celého světa.

Aktuality

STUDENTI