FASCIARIUM

13. února 2022 19:30

Premiéra inscenace studentů Katedry alternativního a loutkového divadla v divadle DISK.

Performance s účastí diváků

Skupina mezinárodních experimentálních výzkumníků vás zve do otevřené laboratoře, abyste přehodnotili svou identitu spuštěním vaší fascie (latinsky pojivové tkáně). Jejich cílem je hledat příběhy prostřednictvím lidských těl: vašeho vlastního těla, dalších individuálních těl a prostřednictvím skupiny těl, která mají zdánlivě homogenní vzhled. Tyto příběhy jsou vyprávěny prostřednictvím textilních povrchů – kostýmů, které jsou technologií pro úpravy těla. Kostýmy jsou postavy, které léčí, tančí, zkrášlují nebo znetvořují, někoho rozesmějí nebo zahanbí.

Během své návštěvy se můžete projít po některých výzkumných odděleních, kde můžete zkoumat kůži, mluvit s jinými lidskými tvory, proměňovat své orgány, zlepšovat své tělo a zrcadlit svůj nový vzhled. Nová identita vás promění v nové lidské stvoření. Vědci v laboratoři věří, že lidská stvoření, která se cítí sexy, čestně a experimentálně, jsou šťastnější a tolerantnější stvoření.

Fasciarium je performativní, vizuální a zvuková krajina vnitřní a vnější anatomie lidského těla. Oboru, který je atraktivní vizuálním, duchovním a výstředním způsobem.

DIVADLO DISK

Karlova 26
116 65 Praha 2