DAS THEATRE FEEDBACK METHOD - PŘEDNÁŠKA A WORKSHOP NA KATAP

4. prosince 2023 16:00 -

6. prosince 2023 12:00

4. - 6. prosince 2023 přijedou na DAMU na naše pozvání profesorky Mira Sack a Luca Rudolf z curyšské University of the Arts. Představí tu teoreticky i prakticky metodu dávání a přijímání zpětné vazby v uměleckém školství DAS Theatre Feedback Method(https://www.atd.ahk.nl/en/theatre-programmes/das-theatre/study-programme/feedback-method-1/), která originálně pochází z amsterdamské University of the Arts, Academy of Theatre and Dance a která se velmi úspěšně šíří světem uměleckého školství i profesionálního umění... Jste zváni k účasti na kterékoli části následujícího programu:

Pondělí 4.12. od 16:00 do 17:30 na KATaP – přednáška o DAS Theatre Feedback Method a sdílení zkušeností se zpětnou vazbou na umělecké škole

Úterý 5.12. od 14:00 do 17:00 na KATaP – praktický seminář I: prostor pro prezentaci a následný feedback max. dvou 10 - 20minutových výstupů (sólových či kolektivních, klidně i jen částí většího celku, jakéholi žánru či stylu, klidně autorských textů, jazykově bezbariérových - pokud je jazyk klíčový komunikační kód)

Středa 6.12. od 9:00 do 12:00 na KATaP – praktický seminář II: prostor pro prezentaci a následný feedback dalších dvou  výstupů

Program bude v angličtině s možností tlumočení na místě. Kdo z vás chce prezentovat na semináři, a projít tak procesem dávání a přijímání zpětné vazby prakticky, nechť neváhá a ozve organizátorce MgA. Haně Malaníkové, Ph.D. hana.malanikova@damu.cz.