Feedback

Napište nám vaší zpětnou vazbu na nový web



Moduly a aktuální volitelná výuka

INFO

Kromě zde nabízených výukových bloků je často možné zapsání i libovolných dalších předmětů z jiných kateder nebo i fakult. Pro zapsání kontaktujte pedagoga, který vámi vybraný předmět vyučuje. Inspirovat se můžete například ve Studijních plánech.


Aktuální volitelné předměty

Kód Název Kredity Volno Datum Čas od - do Místnost Vyučující Poznámka Uzávěrka
307MKDDC Domenico de Chirico, Přednáška 2 15 20. 2. 2018 17:00 - 21:00 Tržiště -at.intermedia (TR2-304) Štěpánka ŠIMLOVÁ 21. 2. 2018
703MSHS Slovenské hory na skialpech 1 1 21. 3. 2018 22:00 - 23:59 Martin PÁDIVÝ 9. 3. 2018
22. 3. 2018 00:01 - 23:59 Martin PÁDIVÝ 9. 3. 2018
23. 3. 2018 00:01 - 23:59 Martin PÁDIVÝ 9. 3. 2018
24. 3. 2018 00:01 - 23:59 Martin PÁDIVÝ 9. 3. 2018
25. 3. 2018 00:01 - 23:00 Martin PÁDIVÝ 9. 3. 2018
311MSC2 Sound Classes 2 1 18 14. 2. 2018 18:10 - 19:45 Učebna 6 (FAMU) (LAZ-307) George CREMASCHI 20. 2. 2018
21. 2. 2018 18:10 - 19:45 Učebna 6 (FAMU) (LAZ-307) George CREMASCHI 20. 2. 2018
28. 2. 2018 18:10 - 19:45 Učebna 6 (FAMU) (LAZ-307) George CREMASCHI 20. 2. 2018
14. 3. 2018 18:10 - 19:45 Učebna 6 (FAMU) (LAZ-307) George CREMASCHI 20. 2. 2018
303MNFSD Název filmu, foto a synopse jako první cesta k divákovi 1 0 23. 2. 2018 10:00 - 17:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Andrea PRENGHYOVÁ 22. 2. 2018
303MFSC Filmoví sběrači času 2 69 20. 4. 2018 09:50 - 17:15 Projekce FAMU (LAZ-124) Alice RŮŽIČKOVÁ Vyučující: Šárka Slezáková 19. 4. 2018
307MERM Research methods 1 13 9. 3. 2018 10:00 - 18:00 Učebna KF 112 (LAZ-112) Tomáš DVOŘÁK 10. 3. 2018
305MKTP3 Kultovní TV pořady: proměny estetiky, dramaturgie a diváckých komunit 3 2 0 18. 5. 2018 10:00 - 14:00 Učebna 7 (FAMU) (LAZ-344) David HAVAS 17. 5. 2018
25. 5. 2018 10:00 - 14:00 Učebna 7 (FAMU) (LAZ-344) David HAVAS 17. 5. 2018
303MDPMT Dokumentární projekty pro mezinárodní trh 2 12 6. 3. 2018 10:00 - 14:00 Alice RŮŽIČKOVÁ Vyučující: Pavlína Kalandrová 5. 3. 2018
7. 3. 2018 10:00 - 14:00 Alice RŮŽIČKOVÁ Vyučující: Pavlína Kalandrová 5. 3. 2018
305MOA1 Obchodní angličtina pro produkci 1 2 10 16. 3. 2018 09:00 - 16:00 Učebna KP 334 (FAMU) (LAZ-334) Petr SLÁDEČEK 14. 3. 2018
303MSAM Sametový film 1 3 13. 4. 2018 09:50 - 17:15 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Alice RŮŽIČKOVÁ Vyučující: Jan Rousek 12. 4. 2018

Proběhlé volitelné předměty

Kód Název Kredity Volno Datum Čas od - do Místnost Vyučující Poznámka Uzávěrka
304MRP Restaurátorské postupy digitálního restaurování 1 13 7. 11. 2017 10:00 - 20:00 Česká televize - Kavčí hory (CT-KH) Marek JÍCHA 6. 11. 2017
311MCDT Creative Documentary Today 3 1 26. 10. 2017 - 12. 10. 2017
27. 10. 2017 - 12. 10. 2017
28. 10. 2017 - 12. 10. 2017
29. 10. 2017 - 12. 10. 2017
305MDT Digitální technologie vs. Filmové diváctví 1 8 24. 11. 2017 13:00 - 16:00 Učebna KP 334 (FAMU) (LAZ-334) Jiří FOREJT 23. 11. 2017
311MCL Cinergy with video essayist Kevin B. Lee 2 6 9. 2. 2018 18:30 - 20:00 Ondřej ZACH Lecturer: Kevin B. Lee 7. 2. 2018
10. 2. 2018 09:30 - 16:30 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 7. 2. 2018
11. 2. 2018 09:30 - 16:30 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 7. 2. 2018
12. 2. 2018 09:30 - 16:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 7. 2. 2018
311MCN Comic narratives and writing film comedy 1 8 6. 10. 2017 10:00 - 16:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Ondřej ZACH Lecturer: Deborah Klika 5. 10. 2017
311MBDE Basic directing elements 1 52 21. 10. 2017 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Giovanni Battista ROBBIANO 20. 10. 2017
22. 10. 2017 10:00 - 13:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Giovanni Battista ROBBIANO 20. 10. 2017
311MCDMP Cinema and Digital Media Program Pitching Forum 1 16 6. 11. 2017 16:00 - 19:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Ondřej ZACH 5. 11. 2017
703MPS Pískovcové skály 1 3 26. 5. 2017 00:01 - 23:59 Martin PÁDIVÝ 22. 5. 2017
27. 5. 2017 00:01 - 23:59 Martin PÁDIVÝ 22. 5. 2017
28. 5. 2017 00:01 - 23:59 Martin PÁDIVÝ 22. 5. 2017
307MIF Modul inscenované fotografie 2 20 08:00 - 18:00 Učebna KF 111 (LAZ-111) Štěpánka ŠIMLOVÁ 30. 11. 2017
306MFP1 Filmař - Pedagog 1 4 0 22. 2. 2018 14:00 - 17:15 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Martin ČIHÁK 16. 2. 2018
8. 3. 2018 14:00 - 17:15 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Martin ČIHÁK 16. 2. 2018
22. 3. 2018 14:00 - 17:15 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Martin ČIHÁK 16. 2. 2018
5. 4. 2018 14:00 - 17:15 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Martin ČIHÁK 16. 2. 2018
19. 4. 2018 14:00 - 17:15 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Martin ČIHÁK 16. 2. 2018
3. 5. 2018 14:00 - 17:15 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Martin ČIHÁK 16. 2. 2018
17. 5. 2018 14:00 - 17:15 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Martin ČIHÁK 16. 2. 2018
101DEMR Dirty Electronics: Making for Radio 1 6 22. 11. 2017 09:00 - 18:00 Michal RATAJ Výuka bude probíhat na ČVUT v Institutu intermedií 22. 11. 2017
23. 11. 2017 09:00 - 18:00 Michal RATAJ 22. 11. 2017
24. 11. 2017 09:00 - 18:00 Michal RATAJ 22. 11. 2017
307MPSP PrePress for Scanning and Printing + Profiling 1 14 4. 3. 2017 11:30 - 17:00 Učebna KF 112 (LAZ-112) Martin STECKER 6. 3. 2017
307MTAA Tvorba autorského alba 1 5 30. 11. 2017 09:00 - 16:00 Učebna KF (TR2-130) Štěpánka BORÝSKOVÁ Pouze pro studenty KFo, restaurování, CAS 25. 11. 2017
1. 12. 2017 09:00 - 16:00 Učebna KF (TR2-130) Štěpánka BORÝSKOVÁ Přednáší: Dušan Nováček 25. 11. 2017
373MKHK Kinematografie Hongkongu 2 75 8. 12. 2017 10:00 - 12:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Jiří FLÍGL 7. 12. 2017
12. 12. 2017 12:30 - 14:30 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Jiří FLÍGL 7. 12. 2017
311MSC1 Sound Classes I 1 12 5. 10. 2017 17:20 - 18:55 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) George CREMASCHI 11. 10. 2017
12. 10. 2017 17:20 - 18:55 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) George CREMASCHI 11. 10. 2017
19. 10. 2017 17:20 - 18:55 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) George CREMASCHI 11. 10. 2017
2. 11. 2017 17:20 - 18:55 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) George CREMASCHI 11. 10. 2017
311MPWM1 Postproduction Workflow Module I (digital) 1 15 7. 10. 2017 10:00 - 18:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Lecturer: Dimitris Polyzos 6. 10. 2017
311MCKA Cinergy s Kristianem Eidnesem Andersenem 1 80 30. 11. 2017 18:00 - 20:00 BIO OKO 29. 11. 2017
1. 12. 2017 10:00 - 12:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Pavel REJHOLEC 29. 11. 2017
373MWMW Wapikoni Mobile Workshop 1 8 10. 11. 2017 09:50 - 15:00 Učebna CAS 423 (LAZ-423) Eric ROSENZVEIG Lektorka: Lucille Veilleux 9. 11. 2017
302MPOKR Poněšice KK a KR 2 12 19. 10. 2017 - Bohdan SLÁMA Poněšice 19.10.-22.10., kamera, režie 19. 10. 2017
306MFP Filmař – Pedagog 1 12 1. 12. 2017 09:30 - 14:00 Martin ČIHÁK Místo konání: Galerie HAMU, Malostranské náměstí 13, kapacita neomezena 30. 11. 2017
8. 12. 2017 09:30 - 14:00 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Martin ČIHÁK 30. 11. 2017
373MACH Approaches to Classical Hollywood History by prof. Richard Maltby 1 15 14. 11. 2017 12:30 - 15:45 FF UK - učebna 429 (FF-429) Helena BENDOVÁ Lektor: prof. Richard Maltby 13. 11. 2017
15. 11. 2017 12:30 - 15:45 FF UK - učebna 429 (FF-429) Helena BENDOVÁ 13. 11. 2017
16. 11. 2017 12:30 - 15:45 FF UK - učebna 429 (FF-429) Helena BENDOVÁ 13. 11. 2017
373MJFIC Jihlava 2017 Fascinations Industry Conference 1 14 25. 10. 2017 10:00 - 17:30 Eric ROSENZVEIG Pouze pro studenty CASu 23. 10. 2017
311FLUID Fluid Master Workshop with Gyula Gazdag 3 12 23. 2. 2018 13:30 - 17:30 Projekce FAMU (LAZ-124) Ondřej ZACH Lecturer: Gyula Gazdag 6. 2. 2018
24. 2. 2018 08:00 - 19:00 Studio FAMU (Studio FAMU) Ondřej ZACH 6. 2. 2018
25. 2. 2018 08:00 - 19:00 Studio FAMU (Studio FAMU) Ondřej ZACH 6. 2. 2018
26. 2. 2018 08:00 - 19:00 Studio FAMU (Studio FAMU) Ondřej ZACH 6. 2. 2018
27. 2. 2018 08:00 - 19:00 Studio FAMU (Studio FAMU) Ondřej ZACH 6. 2. 2018
302MSFK1 Současná festivalová kinematografie pohledem dramaturgů přehlídky Be2Can 1 2 0 6. 10. 2017 10:00 - 12:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Tomáš PAVLÍČEK Projekce ve dnech 6.10.-8.10. 2017 v kinech Světozor a Lucerna - viz infomace o modulu 5. 10. 2017
311MADA Advanced Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop 3 13 23. 2. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH Lecturer: Jerry Coyle 18. 2. 2018
24. 2. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 18. 2. 2018
25. 2. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 18. 2. 2018
2. 3. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 18. 2. 2018
3. 3. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 18. 2. 2018
4. 3. 2018 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 18. 2. 2018
373MDPLO Pierre Berthet & Rie Nakajima: Mrtvé rostliny a živé objekty 1 12 24. 10. 2017 10:00 - 14:00 Institut intermédií - Dejvice (IIM ČVUT) Miloš VOJTĚCHOVSKÝ Lektoři: Pierre Berthet & Rie Nakajima 23. 10. 2017
303MSFNZ Student FAMU jako novinářský zdroj 1 26 24. 10. 2017 10:00 - 15:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Radim PROCHÁZKA 23. 10. 2017
307MVM Výzkumné metody 1 80 24. 3. 2017 09:50 - 11:25 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Tomáš DVOŘÁK 23. 3. 2017
306MEO3 Střih trailerů projektů na workshopu Ex Oriente Film 3 2 1 24. 10. 2017 10:00 - 18:30 Tomáš DORUŠKA Místo konání: Jihlava 23.-25. října 2017 Pouze pro 3.-5.ročník KSS. 13. 10. 2017
303MVPV Vývoj a produkce vědecko-populárního filmu 2 30 3. 11. 2017 09:50 - 17:15 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Zdeněk HOLÝ 2. 11. 2017
15. 12. 2017 09:50 - 13:05 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Zdeněk HOLÝ 2. 11. 2017
311MAVI Avid Media Composer Workshop 2 2 14. 10. 2017 10:00 - 17:00 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) Ondřej ZACH Lecturer: Dimitris Polyzos 12. 10. 2017
15. 10. 2017 10:00 - 17:00 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) Ondřej ZACH 12. 10. 2017
307MKVA Knižní vazba 1 3 17. 11. 2017 10:00 - 18:00 Tržiště -at.intermedia (TR2-304) Martin STECKER pouze pro KF 16. 11. 2017
307VERS Vortex studio 1 9 7. 12. 2017 16:00 - 18:00 Tržiště -at.intermedia (TR2-304) Štěpánka ŠIMLOVÁ 8. 12. 2017
302MKFSR Krátký film - spolupráce scénáristy a režiséra 3 -6 10:00 - 13:00 Saša GEDEON čas může být upraven 22. 12. 2017
305MFF FAMUFEST 2017 1 22 15. 11. 2017 14:00 - 16:00 Učebna KP 334 (FAMU) (LAZ-334) Marta ŠVECOVÁ workshop s B. Blausteinem 29. 11. 2017
16. 11. 2017 14:00 - 16:00 Učebna KP 334 (FAMU) (LAZ-334) Marta ŠVECOVÁ workshop s B. Blausteinem 29. 11. 2017
16. 11. 2017 21:00 - 23:00 Marta ŠVECOVÁ kino Světozor 29. 11. 2017
17. 11. 2017 12:00 - 15:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Marta ŠVECOVÁ přednášky 29. 11. 2017
307MIAI1 Intuition as Instrument 1 2 6 6. 11. 2017 12:30 - 17:30 Tržiště -at.intermedia (TR2-304) Štěpánka ŠIMLOVÁ Pouze pro KFo 5. 11. 2017
7. 11. 2017 12:00 - 17:00 Tržiště -at.intermedia (TR2-304) Štěpánka ŠIMLOVÁ 5. 11. 2017
8. 11. 2017 10:00 - 15:00 Tržiště -at.intermedia (TR2-304) Štěpánka ŠIMLOVÁ 5. 11. 2017
9. 11. 2017 10:00 - 15:00 Tržiště -at.intermedia (TR2-304) Štěpánka ŠIMLOVÁ 5. 11. 2017
10. 11. 2017 10:00 - 15:00 Tržiště -at.intermedia (TR2-304) Štěpánka ŠIMLOVÁ 5. 11. 2017
301MWR Writers’ Room 2 41 27. 10. 2017 06:55 - 23:35 PONESICE (PONESICE) Petr JARCHOVSKÝ 26. 10. 2017
304MKPW Konfrontace - Petr Weigl 1 54 4. 12. 2017 18:30 - 22:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Kristian HYNEK KRÄMER 4. 12. 2017
306MDRW Documentary rough-cut workshop dok.incubator 2 18 10. 10. 207 09:30 - 19:30 Projekce FAMU (LAZ-124) Tomáš DORUŠKA Registrace v 9:00 v místnosti č. 133 9. 11. 2017
11. 11. 2017 10:00 - 13:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Tomáš DORUŠKA 9. 11. 2017
373MSS1 Sound on Screen 1 1 9 13. 10. 2017 18:00 - 20:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 12. 10. 2017
3. 11. 2017 18:00 - 20:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 12. 10. 2017
8. 12. 2017 18:00 - 20:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 12. 10. 2017
307MBP Bakterie a plísně – nechtěný dotyk přírody 2 6 14. 12. 2017 09:00 - 15:30 Učebna KF (TR2-130) Štěpánka BORÝSKOVÁ Pouze pro studenty KFo, restaurování, CAS 10. 12. 2017
15. 12. 2017 09:00 - 15:30 Učebna KF (TR2-130) Štěpánka BORÝSKOVÁ Přednáší Blanka Hnulíková 10. 12. 2017
373MKVC Od Hry o trůny ke Kreativním vzdělávacím centrům 1 1 16. 2. 2018 09:00 - 12:00 Učebna 5 (FAMU) (LAZ-308) Jan BERNARD Přednášející: Mgr. Pavel Bednařík 15. 2. 2018
307MFG Fotogram 3 22 22. 11. 2017 08:00 - 20:00 Martin STECKER Místo konání: Beroun, 22.-26.11.2017 16. 11. 2017
303MATP1 Autorská tvorba jako projekční plátno 1 1 11 24. 11. 2017 10:00 - 17:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Jana MERHAUTOVÁ 23. 11. 2017
373MHPF Hand Painted Film (Early and Avant-Garde) 1 70 24. 11. 2017 10:00 - 12:30 Projekce FAMU (LAZ-124) Henry Lyman HILLS 21/11/2017 projekce v Ponrepo od 20,00 hod 21. 11. 2017
24. 11. 2017 14:00 - 17:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Henry Lyman HILLS 21. 11. 2017
306MCM Cinergy s Yorgos Mavropsaridis 1 5 14. 12. 2017 18:30 - 22:00 Michal REICH Kino Světozor 13. 12. 2017
15. 12. 2017 10:00 - 16:00 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Michal REICH 13. 12. 2017
311MDAC Directing Actors - Jerry Coyle´ workshop 3 4 3. 11. 2017 10:00 - 17:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Ondřej ZACH Lecturer: Jerry Coyle 2. 11. 2017
4. 11. 2017 10:00 - 17:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Ondřej ZACH 2. 11. 2017
5. 11. 2017 10:00 - 17:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Ondřej ZACH 2. 11. 2017
10. 11. 2017 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH Lecturer: Jerry Coyle 9. 11. 2017
11. 11. 2017 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 9. 11. 2017
12. 11. 2017 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH 9. 11. 2017
305MPRAT Producentství v animované tvorbě 1 3 22. 11. 2017 15:00 - 18:00 Peter BADAČ Učebna: GAMU 20. 11. 2017
303MBOSF Klusák: budování osobitého stylu filmové řeči 1 15 8. 12. 2017 09:50 - 17:15 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Vít KLUSÁK 7. 12. 2017