Moduly a aktuální volitelná výuka

INFO

Kromě zde nabízených výukových bloků je často možné zapsání i libovolných dalších předmětů z jiných kateder nebo i fakult. Pro zapsání kontaktujte pedagoga, který vámi vybraný předmět vyučuje. Inspirovat se můžete například ve Studijních plánech.


Aktuální volitelné předměty

Kód Název Kredity Volno Datum Čas od - do Místnost Vyučující Poznámka Uzávěrka
303MSKOM Spolupráce na projektu Komunikace ´89 1 17 - Alice RŮŽIČKOVÁ natáčení besed 7.10., 14.10., 21.10., 29.10., 4.11., 11.11. a 18.11. 17. 11. 2019
306MDRW Documentary rough-cut workshop dok.incubator 2 0 18. 10. 2019 09:30 - 19:30 Tomáš DORUŠKA 9:30-12:30 – EDISON Filmhub (Jeruzalémská 1321/2, Praha 1) (v češtině), 14:00-19:30 – projekce FAMU + U2 (in English) 16. 10. 2019
19. 10. 2019 09:00 - 17:30 Tomáš DORUŠKA 9:00-17:30 – projekce FAMU + U2 (in English) 16. 10. 2019
303REAR Rešerše archivních materiálů a jejich využití v dokumentárním filmu 2 6 1. 11. 2019 10:00 - 17:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Poláček VÍT 30. 10. 2019
8. 11. 2019 10:00 - 17:00 Česká televize - Kavčí hory (CT-KH) Poláček VÍT 30. 10. 2019
303MPPZ Přímý přenos živě - MFDF Ji.hlava 2019 1 3 29. 10. 2019 13:00 - 21:00 Vít KLUSÁK DKO Jihlava - pouze pro KDT 23. 10. 2019
30. 10. 2019 10:00 - 12:00 Vít KLUSÁK DKO Jihlava - pouze pro KDT 23. 10. 2019
303MDIJE Dialogické jednání s vnitřním partnerem 2 3 23. 11. 2019 10:00 - 18:00 Václav TROJAN taneční sál DAMU - jen pro KDT a CAS 21. 11. 2019
24. 11. 2019 10:00 - 18:00 Václav TROJAN taneční sál DAMU - jen pro KDT a CAS 21. 11. 2019
185MRIH Rytmy inspirované indickou hudbou 2 9 18. 10. 2019 10:00 - 14:00 Galerie HAMU (LIC-9022) Iva OPLIŠTILOVÁ 17. 10. 2019
101MMGMP Masterclass Michael Gordon a Mantra Percussion 1 61 7. 11. 2019 13:00 - 16:30 Galerie HAMU (LIC-9022) Michal RATAJ 6. 11. 2019
380AP Akademické psaní 1 15 1. 11. 2019 10:40 - 13:55 Učebna 6 (FAMU) (LAZ-307) Tomáš DVOŘÁK Lektor: Michaela Fišerová, Ph.D. 25. 10. 2019
303PRAD Právo pro dokumentaristy 2 -2 15. 11. 2019 10:00 - 13:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) David IVAN 14. 11. 2019
22. 11. 2019 10:00 - 13:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) David IVAN 14. 11. 2019
29. 11. 2019 10:00 - 13:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Musil PAVEL 14. 11. 2019

Proběhlé volitelné předměty

Kód Název Kredity Volno Datum Čas od - do Místnost Vyučující Poznámka Uzávěrka
309MVPAP Vizualizace psycho-akustického prostoru 1 5 6. 6. 2019 17:00 - 18:00 PONESICE (PONESICE) Vladimír MERTA Modul Merta Vladimír v Poněšichí, primárně pro I. ročník bak. stu. 6. 6. 2019
373MUGE2 Unity Game Engine pro uměleckou tvorbu 2 2 3 22. 2. 2019 10:00 - 13:00 Studio FAMU - VR LAB (SF-3116) Lektor: Jakub Krejčí 21. 2. 2019
8. 3. 2019 10:00 - 13:00 Studio FAMU - VR LAB (SF-3116) 21. 2. 2019
22. 3. 2019 10:00 - 13:00 Studio FAMU - VR LAB (SF-3116) 21. 2. 2019
5. 4. 2019 10:00 - 13:00 Studio FAMU - VR LAB (SF-3116) 21. 2. 2019
19. 4. 2019 10:00 - 13:00 Studio FAMU - VR LAB (SF-3116) 21. 2. 2019
3. 5. 2019 10:00 - 13:00 Studio FAMU - VR LAB (SF-3116) 21. 2. 2019
10. 5. 2019 10:00 - 13:00 Studio FAMU - VR LAB (SF-3116) 21. 2. 2019
303MFHZP Filmy Hanzelky a Zikmunda postkoloniální perspektivou 1 14 26. 4. 2019 10:00 - 12:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Jan Rousek 26. 4. 2019
26. 4. 2019 13:00 - 17:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Jan Rousek 26. 4. 2019
311MJSMC Masterclass with John Stevenson 1 57 5. 4. 2019 10:00 - 13:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Kamila BOHÁČOVÁ 5. 4. 2019
311MCDMP Cinema and Digital Media Program Pitching Forum 1 20 14. 3. 2019 13:00 - 16:00 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) 14. 3. 2019
101MSPKN Subjektivní percepce jako kompoziční nástroj 1 17 17. 4. 2019 15:00 - 16:30 Učebna (LIC-2020) Soňa VETCHÁ 14. 4. 2019
22. 4. 2019 15:00 - 16:30 Učebna (LIC-2020) Soňa VETCHÁ 14. 4. 2019
373MFB Field-recording and Sound Creation for Film, Video-art and Sound-works 2 15 1. 3. 2019 09:30 - 17:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Lektor: Felix Blume 28. 2. 2019
4. 3. 2019 20:30 - 22:00 Bio Konvikt (PONREPO) 28. 2. 2019
101MTMH Teorie mikrotonální hudby 1 14 22. 3. 2019 10:00 - 16:00 Učebna (LIC-2020) Juhani VESIKKALA BLOK 21. 3. 2019
101MAHKS Analytický seminář hist. komp. studií 1 2 5. 3. 2019 10:00 - 11:30 Učebna (LIC-2020) Jan DUŠEK MODUL-5x2 hod. 4. 3. 2019
101MPTA Masterclass Pierre Alexandre Tremblay - Asinglewordisnotenoug 1 -1 7. 10. 2019 09:30 - 12:00 Učebna KS 1022 Gotická věž (HAR-1022 ) Michal RATAJ 4. 10. 2019
303MKKBB Rukověť kybernetického bojovníka: počítačová bezpečnost v nebezpečných zemích 1 18 29. 3. 2019 10:00 - 18:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Jan ŠÍPEK 28. 3. 2019
303MWOMP Workshop Mikael Opstrup: pitching dokumentárních filmů 1 12 15. 3. 2019 13:00 - 17:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Mikael Opstrup - vlastní trénink pitchingu 15. 3. 2019
15. 3. 2019 10:00 - 12:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Mikael Opstrup - vstup na přednášku možný i bez zapsání modulu 15. 3. 2019
308MCHION Audio-vize: vzájemný vliv auditivních a vizuálních vjemů (ve filmu a dalších audiovizuálních formác 1 18 25. 10. 2019 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) tlumočení z francouzského jazyka do češtiny 3. 10. 2019
26. 10. 2019 10:00 - 17:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) tlumočení z francouzského jazyka do češtiny 3. 10. 2019
311MSW Screenwriting Workshop: How to Deconstruct your Screenplay to Improve Your Writing Process 1 -2 1. 10. 2019 14:50 - 16:25 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) Ondřej ZACH Lecturer: Susan Stratton, Visiting Professor 4. 10. 2019
311MIC Introduction to Contemporary Media Tools: How to Create a Professional Media Project Proposal 1 1 30. 9. 2019 15:40 - 17:15 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) Ondřej ZACH Lecturer: Susan Stratton, Visiting Professor 4. 10. 2019
300MPC Portfolio consultation 2 15 24. 4. 2019 17:20 - 19:00 Učebna KF 111 (LAZ-111) Štěpánka ŠIMLOVÁ 17. 5. 2019
30. 4. 2019 17:20 - 19:00 Učebna KF 111 (LAZ-111) Štěpánka ŠIMLOVÁ 17. 5. 2019
6. 5. 2019 10:00 - 12:00 Učebna KF 111 (LAZ-111) Štěpánka ŠIMLOVÁ 17. 5. 2019
7. 5. 2019 17:00 - 19:00 Učebna KF 111 (LAZ-111) Štěpánka ŠIMLOVÁ 17. 5. 2019
13. 5. 2019 10:00 - 12:00 Učebna KF 111 (LAZ-111) Štěpánka ŠIMLOVÁ 17. 5. 2019
308MAI Artificial intelligence for art and music 1 5 2. 3. 2019 11:00 - 18:00 Učebna TR-336 (TR2-336) Georgy BAGDASAROV 2. 3. 2019
308MCA Conforming audio 1 3 22. 3. 2019 10:00 - 18:00 Seminárka KZT (LAZ-318) Petr NEUBAUER 19. 3. 2019
308MMNO Mixáž nahrávky orchestru 1 0 11. 6. 2019 11:00 - 14:00 Seminárka KZT (LAZ-318) Jiří ZOBAČ 10. 6. 2019
12. 6. 2019 11:00 - 13:00 Seminárka KZT (LAZ-318) Jiří ZOBAČ 10. 6. 2019
311MPWM2 Postproduction Workflow Module II (film) 2 14 24. 3. 2019 10:00 - 17:00 Učebna 3 (FAMU) (LAZ-241) Ondřej ZACH 24. 3. 2019
311MPWM1 Postproduction Workflow Module I (digital) 1 11 5. 10. 2019 10:00 - 18:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Ondřej ZACH teacher: Dimitrios Polyzos 3. 10. 2019
703LKA Letní kurz 1 29 16. 6. 2019 09:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
17. 6. 2019 00:00 - 14:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
18. 6. 2019 00:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
19. 6. 2019 00:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
20. 6. 2019 00:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
21. 6. 2019 00:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
22. 6. 2019 00:00 - 16:00 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
30. 6. 2019 15:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
1. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
2. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
3. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
4. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
5. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
6. 7. 2019 00:00 - 12:00 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
373MPAD Procedural audio design for soundtracks and immersive audio 2 15 8. 3. 2019 10:00 - 17:00 Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 7. 3. 2019
9. 3. 2019 10:00 - 17:00 Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO 7. 3. 2019
303MFSKV Filmy Jany Ševčíkové, Jaromíra Kačera a Alana Vitouše 1 58 22. 3. 2019 10:00 - 17:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Jana Ševčíková, Jaromír Kačer a Alan Vitouš 22. 3. 2019
703MCTK Cykloturistický kurz 1 14 26. 4. 2019 09:00 - 23:59 Roman ČEDÍK Kurz probíhá v Poněšicích 18. 4. 2019
27. 4. 2019 00:00 - 14:59 Roman ČEDÍK 18. 4. 2019
28. 4. 2019 00:00 - 18:00 Roman ČEDÍK 18. 4. 2019
303MARDF Architektura v dokumentárním filmu 1 75 12. 4. 2019 10:00 - 17:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Haruna HONCOOP přednáší Haruna Honcoop 12. 4. 2019
185MKNI Kurz neidiomatické improvizace 2 9 7. 3. 2019 17:00 - 18:30 Učebna 2057 (HAMU) (LIC-2057) Iva OPLIŠTILOVÁ MODUL blok 5x 7. 3. 2019
303MEDMP Procházka East Doc Platformou 2019 1 11 13. 3. 2019 09:30 - 13:00 Radim PROCHÁZKA sraz v 9:30 v Institutu Cervantes na nádvoří 13. 3. 2019
14. 3. 2019 09:30 - 14:00 Radim PROCHÁZKA samostatná návštěva pitching fóra v IMAGE Black light theatre 13. 3. 2019
309MAP Modul Animace v praxi 1 8 4. 4. 2019 09:00 - 13:00 Učebna KAT 415 (LAZ-415) Ondřej JAVORA Přednášející Martin Kotík 3. 4. 2019
5. 4. 2019 09:00 - 16:00 Učebna KAT 415 (LAZ-415) Ondřej JAVORA Přednášející Martin Kotík 3. 4. 2019
185MMIDV Mikrotonalita inspirovaná Dálným východem 1 7 28. 5. 2019 09:00 - 13:00 Učebna 2026 (HAMU) (LIC-2026) Iva OPLIŠTILOVÁ BLOK - PŘEDNÁŠÍ EDWARD POWELL, volitelné pro AMU 27. 5. 2019
306MWOP Workflow obrazové postprodukce (Avid, DaVinci) 1 6 15. 3. 2019 10:00 - 17:00 Učebna KSS 311 (LAZ-311) Tomáš DORUŠKA 14. 3. 2019
373MAS Albert Sackl with Henry Hills 1 71 21. 2. 2019 20:30 - 22:00 Bio Konvikt (PONREPO) 21. 2. 2019
22. 2. 2019 14:00 - 17:00 Projekce FAMU (LAZ-124) With Albert Sackl and Henry Hills 21. 2. 2019
308MNO Nahrávání orchestru 2 10 3. 4. 2019 18:00 - 22:00 Jiří ZOBAČ místo konání: Hudební studio Smečky. Pouze pro studenty KZT!!! 28. 3. 2019
4. 4. 2019 18:00 - 22:00 Jiří ZOBAČ místo konání: Hudební studio Smečky. Pouze pro studenty KZT!!! 28. 3. 2019
703MPVP Pobyt a výchova v přírodě 1 10 3. 5. 2019 09:00 - 23:59 po dohodě s vyučujícím (DOHODA) Roman ČEDÍK 26. 4. 2019
4. 5. 2019 00:00 - 14:59 po dohodě s vyučujícím (DOHODA) Roman ČEDÍK 26. 4. 2019
5. 5. 2019 00:00 - 18:00 po dohodě s vyučujícím (DOHODA) Roman ČEDÍK 26. 4. 2019
306MCBK Cined uvádí: Berlanga - Kat 1 35 3. 5. 2019 09:30 - 12:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Jiří FOREJT Projekci španělského filmu L. G. Berlangy Kat (1963) doplní lektorský úvod a stručné představení projektu Cined. 2. 5. 2019
373MCCWP2 Creative coding with Python 2 2 4 25. 2. 2019 14:00 - 18:00 Učebna TR-336 (TR2-336) Georgy BAGDASAROV 24. 2. 2019
18. 3. 2019 14:00 - 18:00 Učebna TR-336 (TR2-336) Georgy BAGDASAROV 24. 2. 2019
1. 4. 2019 14:00 - 18:00 Učebna TR-336 (TR2-336) Georgy BAGDASAROV 24. 2. 2019
373MTAK Tělo a krajina 1 4 26. 4. 2019 08:00 - 16:00 Lektorky: K. Trsková a V. Přistoupilová. Pouze pro studenty CASu. 20. 4. 2019
27. 4. 2019 08:00 - 16:00 20. 4. 2019
28. 4. 2019 08:00 - 16:00 20. 4. 2019
308MLP MUSIC LIVE PERFORMANCE 1 72 10. 5. 2019 10:00 - 18:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) 8. 5. 2019
303MPOMP Profesní organizace - manuál na ochranu vašich práv 1 23 5. 4. 2019 10:00 - 16:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Tereza REICHOVÁ přednáší Tereza Reichová a Apolena Rychlíková 5. 4. 2019
204DHP4 Dílna s hostujícím pedagogem 4 1 99 5. 4. 2019 11:00 - 17:30 Jiří HAVELKA 2. 4. 2019
6. 4. 2019 10:00 - 16:30 Jiří HAVELKA 2. 4. 2019
304MPSA Práce se světly v ateliéru 1 1 17. 5. 2019 10:00 - 13:00 Martin ČECH 16. 5. 2019
204DHP1 Dílna s hostujícím pedagogem 1 1 5 14. 2. 2019 13:00 - 18:00 Učebna (KAR-R214) Sodja ZUPANC-LOTKER Teacher: Rima Najdi 13. 2. 2019
15. 2. 2019 10:00 - 17:00 Učebna (KAR-R214) Sodja ZUPANC-LOTKER Teacher: Rima Najdi 13. 2. 2019
204DHP3 Dílna s hostujícím pedagogem 3 1 6 28. 3. 2019 09:45 - 15:30 Alice KOUBOVÁ probíhá na Tržišti (místnosti 107 a 320) 26. 3. 2019
29. 3. 2019 09:45 - 15:30 Alice KOUBOVÁ probíhá na Tržišti (místnost 320) 26. 3. 2019
204DHP2 Dílna s hostujícím pedagogem 2 1 0 28. 3. 2019 13:00 - 20:00 Učebna (KAR-R214) Sodja ZUPANC-LOTKER Teacher: Yuka Oyama 25. 3. 2019
29. 3. 2019 10:00 - 17:00 Učebna (KAR-R214) Sodja ZUPANC-LOTKER Teacher: Yuka Oyama 25. 3. 2019
303MDOET Na vlastní kůži - etika v dokumentárním filmu 1 11 1. 3. 2019 10:00 - 17:00 Učebna 2 (FAMU) (LAZ-207) Viola JEŽKOVÁ přednáší Tereza Reichová a Viola Ježková 1. 3. 2019
380PGP Příprava grantového projektu 2 1 16. 10. 2019 10:40 - 12:15 Učebna 6 (FAMU) (LAZ-307) Tomáš DVOŘÁK 14. 10. 2019
306MEO4 Střih trailerů projektů na workshopu Ex Oriente Film 4 2 0 24. 10. 2019 10:00 - 18:00 Tomáš DORUŠKA Místo konání: Hotel Gustav Mahler, Křížová 4, Jihlava 4. 10. 2019
373MR Regardless 1 18 10. 4. 2019 16:00 - 20:00 Sara Patrícia DA SILVA PINHEIRO Spolulektorka: A. Machová Cihanská 10. 4. 2019
308MZVTV Zvuk v televizním zpravodajství 1 5 14:00 - 21:00 Ladislav GREINER 24.4. a 14.5., instrukce viz. mail, pouze pro 2. ročník KZT 18. 4. 2019
204ZVD1 Zvukový design 1 1 10 15. 4. 2019 14:00 - 17:00 12. 4. 2019
16. 4. 2019 14:00 - 17:00 12. 4. 2019
17. 4. 2019 14:00 - 17:00 12. 4. 2019
18. 4. 2019 14:00 - 17:00 12. 4. 2019
303MZOM Základy organizace materiálu ve střižně 1 11 8. 3. 2019 10:00 - 17:00 Střižna avid KDT 212 (LAZ-212) Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší Jakub Podmanický - modul jen pro KDT 8. 3. 2019
303MPASF Práce s archivy na střihovém filmu o Miloši Formanovi 1 11 22. 2. 2019 13:00 - 20:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Helena TŘEŠTÍKOVÁ přednáší Helena Třeštíková a Jakub Hejna 22. 2. 2019
22. 2. 2019 10:00 - 12:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Helena TŘEŠTÍKOVÁ projekce filmu Miloš Forman - Cesta ke svobodě 22. 2. 2019
309MWJS Modul: Workshop a John Stevenson 1 5 4. 4. 2019 14:00 - 17:00 Učebna KAT 415 (LAZ-415) Eliška DĚCKÁ přednášející: John Stevenson, Kamila Boháčková 3. 4. 2019
202ZHP1 Zájmová dílna s hostujícím pedagogem 1 2 15 28. 3. 2019 - Učebna (TR2-T320) Alice KOUBOVÁ Praktická cvičení, interaktivní situace, diskuse s hostujícím pedagogem Kentem Sjöströmem (Malmö Theatre Academy). 27. 3. 2019
29. 3. 2019 - Učebna (TR2-T320) Alice KOUBOVÁ Praktická cvičení, interaktivní situace, diskuse s hostujícím pedagogem Kentem Sjöströmem (Malmö Theatre Academy). 27. 3. 2019
110MZFZ Základy získávání finančních zdrojů 1 8 21. 2. 2019 15:20 - 16:50 Učebna 2017 (HAMU) (LIC-2017) Radka PROŠKOVÁ BLOK 20. 2. 2019
21. 3. 2019 15:20 - 16:50 Učebna 2017 (HAMU) (LIC-2017) Radka PROŠKOVÁ BLOK 20. 2. 2019
25. 4. 2019 15:20 - 16:50 Učebna 2017 (HAMU) (LIC-2017) Radka PROŠKOVÁ BLOK 20. 2. 2019
16. 5. 2019 15:20 - 16:50 Učebna 2017 (HAMU) (LIC-2017) Radka PROŠKOVÁ BLOK 20. 2. 2019
303VZ Vyprávět zvukem 2 1 9. 10. 2019 10:00 - 17:00 Sborovna KDT 211 (LAZ-211) Viola JEŽKOVÁ 8. 10. 2019
306MVI Visione Italiane 2019: pásmo krátkých filmů 1 36 15. 3. 2019 09:30 - 12:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Jiří FOREJT Visioni Italiane je přehlídka mladého italského filmu, kterou každoročně na přelomu února a března pořádá prestižní instituce – Cineteca di Bologna. 14. 3. 2019
303MJSBB Jeden svět 2019 - Bezpečná blízkost 1 18 6. 3. 2019 14:00 - 16:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Alice RŮŽIČKOVÁ přednáší předseda tibetské exilové vlády Dr. Lobsang Sangay 6. 3. 2019
185MTD Tvůrčí dílna soudobé hudby 3 9 28. 3. 2019 - různé (různé) Iva OPLIŠTILOVÁ BLOK 28. - 31.3 2019 Poněšice, hlaste se paní odb. as. MgA. I. Oplištilové Ph.D. 21. 3. 2019
309MTIT4 Titulky v animovaném filmu - typografie 4 1 4 12. 4. 2019 10:00 - 14:00 Učebna KAT 416 (LAZ-416) Zuzana MAREŠOVÁ Modul: Přednášející Pavel Beneš 11. 4. 2019