Termíny a zkoušky

Datum Čas od - do Název zkoušky Vyučující Obsazeno /
kapacita
Poznámka
2. 9. 2019 09:00 - 10:00 Angličtina - pokročilí PhDr. Marie ŠRÁMKOVÁ 0 / 10
2. 9. 2019 10:00 - 11:00 Angličtina - středně pokročilí PhDr. Marie ŠRÁMKOVÁ 0 / 10
3. 9. 2019 09:00 - 10:00 Němčina - úplný začátečník Mgr. Martina ŠTĚRBOVÁ TUČKOVÁ 2 / 8
3. 9. 2019 09:00 - 10:00 Němčina - mírně pokročilí Mgr. Martina ŠTĚRBOVÁ TUČKOVÁ 0 / 6
3. 9. 2019 10:00 - 11:00 Němčina - pokročilí Mgr. Martina ŠTĚRBOVÁ TUČKOVÁ 1 / 5
3. 9. 2019 10:00 - 11:00 Němčina - středně pokročilí Mgr. Martina ŠTĚRBOVÁ TUČKOVÁ 1 / 5
3. 9. 2019 14:00 - 15:00 Angličtina - středně pokročilí Ing. Karel FOUSTKA 2 / 5 Toto je opravný termín pro studenty FAMU.
3. 9. 2019 15:00 - 16:00 Profesní angličtina 2 Ing. Karel FOUSTKA 1 / 5 Opravný termín.
4. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - středně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 0 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
4. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - úplný začátečník PhDr. Janka PAULISOVÁ 0 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
4. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - mírně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 1 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
4. 9. 2019 11:00 - 13:00 Souhrnná zkouška z anglického jazyka B1 Mgr. Klára BICANOVÁ, Ph.D. 2 / 4
4. 9. 2019 15:00 - 17:00 Angličtina - pokročilí Mgr. Klára BICANOVÁ, Ph.D. 0 / 4
5. 9. 2019 09:00 - 11:00 Angličtina - středně pokročilí PhDr. Štěpánka PÁROVÁ 0 / 12 paralelky 1,3,7,99
5. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština - pokročilí Vlastimila POSPÍŠILOVÁ 0 / 10
5. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština - středně pokročilí Vlastimila POSPÍŠILOVÁ 0 / 10
5. 9. 2019 09:00 - 11:00 Angličtina - pokročilí PhDr. Štěpánka PÁROVÁ 0 / 12 paralelky 2 a 4
5. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština - mírně pokročilí Vlastimila POSPÍŠILOVÁ 1 / 10
5. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština - úplný začátečník Vlastimila POSPÍŠILOVÁ 1 / 10
5. 9. 2019 14:00 - 15:00 Angličtina - středně pokročilí Ing. Karel FOUSTKA 1 / 5 Opravný termín pro studenty FAMU.
5. 9. 2019 15:00 - 16:00 Profesní angličtina 2 Ing. Karel FOUSTKA 0 / 5 Opravný termín.
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Francouzština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Francouzština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Ruština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 1 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Němčina pro doktorandy - první cizí jazyk 1 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Ruština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Španělština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Španělština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Němčina pro doktorandy - druhý cizí jazyk 3 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Italština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Italština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Angličtina pro doktorandy - druhý cizí jazyk 2 / 6
6. 9. 2019 09:00 - 13:00 Angličtina pro doktorandy - první cizí jazyk 5 / 6
9. 9. 2019 09:00 - 10:00 Angličtina - pokročilí PhDr. Marie ŠRÁMKOVÁ 1 / 10 paralelky 3 a 5
9. 9. 2019 10:00 - 11:00 Angličtina - středně pokročilí PhDr. Marie ŠRÁMKOVÁ 0 / 10
10. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština pro obor Zpěv 2 Marie KRONBERGEROVÁ 0 / 10
10. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština pro obor Zpěv 4 Marie KRONBERGEROVÁ 1 / 10
10. 9. 2019 09:00 - 12:00 Italština pro obor Zpěv 7 Marie KRONBERGEROVÁ 0 / 10
10. 9. 2019 10:00 - 11:00 Italština pro obor Zpěv 9 Marie KRONBERGEROVÁ 0 / 10
10. 9. 2019 14:00 - 15:00 Angličtina - středně pokročilí Ing. Karel FOUSTKA 0 / 5 Opravný termín pro studenty FAMU.
10. 9. 2019 14:30 - 16:30 Angličtina - pokročilí Mgr. Klára BICANOVÁ, Ph.D. 0 / 4
10. 9. 2019 15:00 - 16:00 Profesní angličtina 4 Ing. Karel FOUSTKA 2 / 5 Opravný termín.
11. 9. 2019 10:00 - 11:30 Angličtina v hudebním průmyslu 2 Mgr. Klára BICANOVÁ, Ph.D. 0 / 5
11. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - středně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 1 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
11. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - úplný začátečník PhDr. Janka PAULISOVÁ 0 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
11. 9. 2019 11:00 - 16:00 Francouzština - mírně pokročilí PhDr. Janka PAULISOVÁ 1 / 15 Všichni studenti se musí dostavit k elektronickému testu na 11:00. Po 13:00 bude následovat ústní zkouška, pořadí je určeno na základě času přihlášení do KOSu.
12. 9. 2019 12:00 - 13:30 Angličtina - středně pokročilí Mgr. Halka VOLKMANOVÁ 1 / 7
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Italština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Italština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Angličtina pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Němčina pro doktorandy - druhý cizí jazyk 6 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Angličtina pro doktorandy - první cizí jazyk 3 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Španělština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Španělština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Ruština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Ruština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 2 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Němčina pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Francouzština pro doktorandy - druhý cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 09:00 - 13:00 Francouzština pro doktorandy - první cizí jazyk 0 / 6
20. 9. 2019 13:00 - 14:00 Ruština - mírně pokročilí Marija SIMEUNOVIĆ SKVORCOVA 0 / 4