TANEČNÍ AKTUALITY HLEDAJÍ POSILU DO SVÉHO TÝMU – PŘIDEJ SE K NÁM!

placená brigáda pro studenty KTK

TANEČNÍ AKTUALITY HLEDAJÍ POSILU DO SVÉHO TÝMU – PŘIDEJ SE K NÁM! 

Hledáš placenou brigádu v tanečním prostředí? Baví tě organizovat různé věci? Jsi on-line a na sociálních sítích jako doma? Umíš si rozplánovat práci tak, abys ji stihl/a? Chceš vědět všechno jako první? Rád se něčemu novému přiučíš? Chceš pracovat z pohodlí doma a jen občas někam skočit? 

PAK NÁM NAPIŠ NEBO ZAVOLEJ!  KONTAKT: info@tanecniaktuality.cz, +420 773 007 109 

Taneční aktuality.cz figurují na české scéně již od roku 2006. Jsou uznávaným odborným médiem o uměleckých tanečních a pohybových žánrech. Denně jsou na webových stránkách www.tanecniaktuality.cz uveřejňovány recenze, rozhovory i reportáže a další autorské články reflektující aktuální dění. Nad to přináší Taneční aktuality svým čtenářům ucelený zpravodajský servis a unikátní taneční kalendář s přehledem všech tanečních a pohybových představení v České republice. 

Taneční aktuality jsou otevřenou platformou, která chce umožnit širokou diskusi o tanečním a pohybovém umění v ČR. Redakce čítá v současné době 10 stálých členů a spolupracuje se širokým okruhem externích dopisovatelů, kteří se rekrutují z řad odborníků v oboru. Redakce dává prostor také studentům a zájemcům o publicistickou praxi v oblasti tanečního a pohybového umění.

5. září 2019

.