Klauzurní festival Proces

Proces 018

24.–26. června 2020

PROCES 018 dospěl rychleji než ostatní…

Ať už chceme, nebo ne, během dospělosti nás čekají různé zkoušky a že jich také v poslední době nebylo málo... Proces 018 toho není výjimkou, ačkoliv doufáme, že tato třídenní zkouška dospělosti bude pro nás všechny příjemným a společným zážitkem...

Přijďte si to užít a prožít 24.–26. 6. 2020.

PROCES 018 BUDE!

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST
 

English version:

PROCES 018 aged faster than others...

It doesn´t matter if we want it or not, during the adulthood we have to face many exams. And Proces 018 isn't an exception. But we hope, that this three-day long exam will be a shared and pleasant experience for us.

Come to enjoy it on 24. - 26.6. 2020

PROCES 018 is going to be realized!

FACEBOOK EVENT
 

PROGRAM

Proces 018 - program česky / PDF

Proces 018 - program English / PDF
 

VSTUPENKY A REZERVACE

Rezervace jsou dostupné jen u vybraných představení, která mají omezenou kapacitu. Jejich přehled naleznete v dokumentu cutt.ly/proces18res, kde uvidíte i jejich obsazenost. Pro zajištění místa pište na krejci16@st.amu.cz. Rezervace je platná až po obdržení potvrzovacího e-mailu!

Se začátkem představení vždy čekáme na konec toho předchozího!
 

TICKETS AND RESERVATIONS

Reservations are available only for selected performances with limited capacity. List of these performances can be found at cutt.ly/proces18res, where you will be able to see if there are any free places left, To make sure your place will be reserved, please send your reservation request to. Your reservation is valid only after receiving a confirmation email!

With the beginning of the show we always wait for the end of the previous one!

Galerie z Procesu 018


Související stránky

Harmonogram školního roku
Kalendář akcí