Klauzurní festival Proces

Proces 016

27. - 31. května 2019

Proces se roztahuje a šíří fakultou. Na hmotu obsahu můžete narazit téměř na každém kroku a je jen otázkou času, kdy se před ní už neschováte. Doporučení zní tedy jasně - na období 27.-31. května se připravit na zavalení hmotou nových studentských prací a jejich rukopisu.
Nevezmeme vás jen na divadelní představení a performance, ale také na sympozium a pořádnou porci diskuzí. Výstava bude inspirována aktuálním děním v traktu Řetězová a zavede vás do zahradní oázy klidu. Zajímavým doplněním bude také koncertní část programu, která vyvrcholí na afterparty v Café V lese.

PROGRAM

Festivalový program Proces 016 v češtině

Festival program of Proces 016 in English

VSTUPENKY A REZERVACE

Vstup na většinu akcí festivalu je zdarma. Pro zajištění místa v hledišti doporučujeme využít rezervace přes stránku http://bit.do/proces016, která je dostupná pro AMU uživatele přihlášené do školního Google účtu, nebo si o rezervaci napište na kopeck10@st.amu.cz. Na představení v Divadle DISK, Prostoru39 a na Lodi Tajemství lze po vyprodání festivalových vstupenek zakoupit také řádné vstupenky přes www.divadlodisk.cz,  www.goout.cz a www.lodtajemstvi.cz

Se začátkem představení vždy čekáme na konec toho předchozího!

TICKETS AND RESERVATIONS

Entrance to most of the festival's events is free of charge. We recommend you to make the reservation at http://bit.do/proces016, that is accessible for AMU users logged in to Google account, or via e-mail at kopeck10@st.amu.cz. You can also buy regular tickets for shows in Disk Theatre, Prostor39 and Loď Tajemství after festival tickets are sold out at www.divadlodisk.cz, www.lodtajemstvi.cz and www.goout.cz.

With the beginning of the show we always wait for the end of the previous one!


INFO

Zimní klauzurní festival Proces 017 proběhne v termínu 27. - 31. 1. 2020

Letní klauzurní festival Proces 018 se uskuteční v termínu 25. - 29. 5. 2020


Související stránky

Harmonogram školního roku
Kalendář akcí