Praho, má lásko

19. ledna 2019 19:30 -
19. ledna 2019 21:00

90 / 50 / 20 Kč
Tři animované minidokumenty a jeden hraný povídkový film z dílny studentů FAMU, jejichž hlavním pojítkem není nic jiného než Praha.

Náš Prostor, režie: Petra Fenďová

Krátký animovaný dokument je vlastně rozhovorem režisérky s prodejcem časopisu Nový prostor a zobrazením úhlu pohledu, jakým on sám vidí Prahu.

DODEK, režie: Nora Štrbová

Pouliční umělec a člen advokátní komory v jednom člověku; to není zrovna symbiotický vztah. Další animovaný dokument zpracovává boj řádu a chaosu, který protagonista snímku Dodek svádí v sobě a v prostředí, ve kterém žije.

Praha očima cizinců, režie: Daria Kashcheeva

Jak se cítí cizinci v Praze a v Čechách? Občas zoufale, občas plni naděje.Třetí animovaný dokument je upřímnou zpovědí cizinců z různých zemí, kteří se Praze snaží najít sebe a svou vlastní cestu.

Praho, má lásko, rež: Tomáš Pavlíček, Viktória Rampal Dzurenko, Jakub šmíd, Markéta Černá

Soubor 4 povídek s názvem Panorama, Právnička, Obyčejný jízdní řád a Tajemství památníku. Objevte zákoutí industriální Libně, tajemství památníku na Vítkově i křehký vztah matky se synem, kteří se díky fotografiím Pražského hradu snaží navázat ztracený kontakt.

hrají: Marie Doležalová, Matěj Nechvátal, Jan Budař, Michal Kern, Jaromíra Mílová, Jakub Šmíd, Lucia Kajánková, Petr Jeništa a Alla Alexandrov.

Vstupné: 90 / 50 (studenti, senioři, ZTP) / 20 (AMU)
VSTUPENKY V PRODEJI!

 

Divadlo DISK

Karlova 26
116 65 Praha 2.