Divadelní fakulta AMU v Praze

stripe1stripe2stripe3stripe4stripe5stripe6

Open Air Program Mezinárodního festivalu Theatre European Regions Hradec Králové 21. - 30. 6. 2014

Vážení a milí studenti.

Dovolujeme si vás oslovit coby nadějné divadelníky, teatrology a budoucnost české divadelní kritiky. Nabízíme vám možnost zajímavé praxe, seberealizace a příležitost k tříbení autorského stylu.

V současnosti hledáme posily do redaktorského týmu denního zpravodaje královéhradeckého divadelního festivalu Open Air Program, který proběhne ve dnech 21. - 30.6.2014.

Open Air Program je od roku 1999 tradiční součástí Mezinárodního festivalu divadla evropských regionů, koná se každoročně posledních 10 červnových dnů v Hradci Králové. Jedná se o desetidenní nesoutěžní přehlídku tuzemského a zahraničního převážně divadelního umění, která má pro svou uměleckou otevřenost a diváckou přístupnost v rámci území ČR zcela výlučný charakter. Představení se odehrávají na téměř 20 scénách pod širým nebem, v historickém centru města, účastní se ho na 150 souborů či jednotlivců, kteří odehrají okolo 200 představení, venkovní část festivalu navštíví přibližně 50 tis. diváků.

Zpravodaj OAP zajišťuje nejen informovanost návštěvníků festivalu, ale především reflexi festivalových produkcí, a to formou recenzí, glos, interview. Struktura deníku zůstává v této chvíli otevřená, přístupná novým nápadům a podnětům.

Co nabízíme? Kromě výše zmíněné praxe vám zajistíme ubytování a volný vstup na festivalové produkce.  Spolupráce probíhá na bázi dobrovolnictví, případná finanční odměna po skončení festivalu však není vyloučena.

Více informací o festivalu se dozvíte na webových stránkách http://www.openairprogram.cz/, archiv článků z minulých ročníků naleznete v sekci Deník Open News.

V případě zájmu či doplňujících dotazů nás neváhejte kontaktovat, a to buď na e-mailové adrese redakceoap@gmail.com nebo na telefonu 732 516 492 (šéfredaktorka Šárka Ziková).

Těšíme se na vás!

Redakce Open News