Studium

stripe1stripe2stripe3stripe4stripe5stripe6

Seznam 28. 11. 2016 ve 12.00 hodin v Sále Martinů na HAMU - magistři

Absolventi magisterského studia Divadelní fakulty AMU v akademickém roce 2015/16 – promoce 28. 11. 2016 ve 12.00 hodin v Sále Martinů na HAMU (registrace v 11.30 hod. v sále pod pódiem, prosíme o včasný příchod a společenský oděv).

V oboru herectví alternativního a loutkového divadla na katedře alternativního a loutkového divadla

Anděla Blažková – narozena v Plzni

Patrik Holubář – narozen v Rychnově nad Kněžnou

Tomáš Hron – narozen v Jihlavě

Petra Kosková – narozena v Brně

Petra Majerčíková – narozena v Bratislavě, na Slovensku

Jiří Šimek – narozen v Táboře

Antonín Týmal – narozen v Jindřichově Hradci

Lucie Valenová – narozena v Praze

Na téže katedře v oboru režie alternativního a loutkového divadla v anglickém programu

Teng Teng Teresa Lam – narozena v Macau, v Číně

Edward Karow Wilson – narozen v Birminghamu, v USA

V oboru scénografie alternativního a loutkového divadla na katedře alternativního a loutkového divadla

Tereza Bartůňková – narozena v Praze

Jan Brejcha – narozen v Praze

Fortuna Eugenia Hernández Díaz – narozena v Mexico City, v Mexiku

Andrea Lenártová – narozena v Košicích, na Slovensku

Jitka Pospíšilová – narozena ve Šternberku

Lucie Wildtová – narozena v Praze

Na katedře činoherního divadla v oboru režie činoherního divadla v anglickém programu

Azadeh Mohammadi Kangarani – narozen v Teheránu, v Iránu

Na katedře produkce v oboru produkce

Tereza Černá – narozena v Praze

Martina Hájková – narozena v Praze

Zuzana Hájková – narozena v Praze

Michaela Hubálková – narozena v Praze

Martin Hudeček – narozen v Přerově

Barbora Kocianová – narozena v Praze

Jolana Mokrá – narozena v Písku

V témže oboru v anglickém programu

U Ieong Chio – narozen v Guang Dong, v Číně

V oboru scénografie na katedře scénografie

Lenka Hotmarová – narozena v Praze

Jiří Karásek – narozen v Praze

Lenka Kristiánová – narozena v Praze

Magdalena Nováková – narozena v Rakovníku

Ve stejném oboru v anglickém programu

Jose Alejandro González Zamora narozen v Buenos Aires, v Argentině –

Enric Porta Sarries – narozen v Hostafrancs, ve Španělsku

Na katedře scénografie v oboru scénografie – film a televize

Anna Mayerová – narozena v Praze

Marie Strnadová – narozena v Praze

Jitka Šívrová – narozena v Berouně

Na katedře autorské tvorby a pedagogiky v oboru herectví se zaměřením na autorskou tvorbu a pedagogiku

Tereza Koláčková – narozena v Ústí na Orlicí

Zuzana Pitterová – narozena v Praze

Jan Večeřa – narozen v Brně.