Studium

stripe1stripe2stripe3stripe4stripe5stripe6

Seznam 28. 11. 2016 v 10.00 hodin v sále Martinů na HAMU - magistři

Absolventi magisterského studia Divadelní fakulty AMU v akademickém roce 2015/16 – promoce 28. 11. 2016 v 10.00 hodin v Sále Martinů na HAMU (registrace v 9.30 hod. v sále pod pódiem, prosíme o včasný příchod a společenský oděv).

V oboru dramaturgie činoherního divadla na katedře činoherního divadla

Martin Hýča – narozen v Praze

Helena Kebrtová – narozena v Praze

Hana Nováková – narozena v Praze

Sylvie Rubenová – narozena v Praze

V oboru herectví činoherního divadla na katedře činoherního divadla

Vojtěch Bartoš – narozen v Českých Budějovicích

Marta Dancingerová – narozena ve Znojmě

Eva Hacurová – narozena v Prostějově

Tomáš Havlínek – narozen v Karlových Varech

Eliška Jansová – narozena v Praze

Jakub Koudela – narozen v Příbrami

Michal Necpál – narozen v Praze

Annette Nesvadbová – narozena v Praze

Vít Roleček – narozen v Chrudimi

Petr Šmíd – narozen v Plzni

William Valerián – narozen v Havířově

V oboru režie činoherního divadla na katedře činoherního divadla:

Ivo Kristián Kubák – narozen v Plzni

V oboru dramatická výchova na katedře výchovné dramatiky v 3letém prezenčním studiu

 Kateřina Dudová – narozena v Benešově

 Božena Osvaldová – narozena v Praze

 Josef Pekárek – narozen v Příbrami

 Ve stejném oboru v 2letém kombinovaném studiu

 Jitka Míčková – narozena v Praze

 Daniel Razím – narozen v Rakovníku

 Barbora Svobodová – narozena v Praze

 Markéta Zborníková – narozena v Českých Budějovicích

Ve stejném oboru v 3letém kombinovaném studiu

 Tomáš Berka – narozen v Opočně

 Veronika Blažková – narozena v Havlíčkově Brodě

 Petra Jančová – narozena ve Svitavách

 Alena Skálová – narozena v Českých Budějovicích

 V oboru teorie a kritika na katedře teorie a kritiky

 Marie Adamová – narozena v Praze

 Zdeňka Horčicová – narozena ve Frýdlantu v Čechách

 Karolína Macáková – narozena v Praze

 Kateřina Součková – narozena v Praze.