Studium

stripe1stripe2stripe3stripe4stripe5stripe6

Bakaláři pokračující v navazujícím magisterském studiu

Slavnostní předání diplomů absolventům bakalářského studia Divadelní fakulty AMU v akademickém roce 2015/16 studentům pokračujícím v navazujícím magisterském studiu na DAMU - 23. 11. 2016 v 11.00 hod. v tanečním sále na DAMU (sraz v 10.40 hod. v sále, prosíme o včasný příchod a společenský oděv).

Na katedře alternativního a loutkového divadla v oboru herectví alternativního a loutkového divadla:

Ladislav Karda – narozen v Praze

Nataša Mikulová – narozena v Martině, na Slovensku

Lumíra Přichystalová – narozena v Kolíně

Jan Strýček – narozen v Bílovci

Julie Šurková – narozena v Hodoníně

Na téže katedře v oboru scénografie alternativního a loutkového divadla:

Klára Fleková – narozena v Praze

Marie Hásková – narozena v Děčíně

Anežka Kalivodová – narozena v Praze

Natálie Rajnišová – narozena v Praze

Na na téže katedře, v oboru režie-dramaturgie alternativního a loutkového divadla:

Jakub Maksymov – narozen v Jaroměři

Na katedře alternativního a loutkového divadla v programu divadelní tvorba v netradičních prostorech, v oboru režie-dramaturgie alternativního divadla:

Heidi Hornáčková – narozena v Trnavě, na Slovensku

Na katedře autorské tvorby a pedagogiky v oboru herectví se zaměřením na autorskou tvorbu a pedagogiku:

Martin Třešňák – narozen v Praze

Na katedře činoherního divadla v oboru režie-dramaturgie činoherního divadla:

Adam Skala – narozen v Teplicích

Kateřina Slezáková – narozena v Chrudimi

Ondřej Štefaňák – narozen v Brně

Norbert Závodský – narozen v Galantě, na Slovensku 

Na katedře produkce v oboru produkce:

Jan Bouša – narozen v Praze

Jan Búrik – narozen v Praze

Zuzana Rainová – narozena v Broumově

Jakub Rálek – narozen v Praze

Veronika Řezníková – narozena v Hradci Králové

Václav Strýček – narozen v Bílovci

Na katedře scénografie v oboru scénografie:

Alena Dziarnovich – narozena v Smorgonu, v Bělorusku

Olga Ermakova – narozena v Seversku, v Rusku

Lucie Heřmánková – narozena v Nymburce

Lukáš Mathé – narozen v Praze

Na katedře teorie a kritiky v oboru teorie a kritika:

Anežka Berčíková – narozena v Praze

Tereza Kosáková – narozena na Kladně

Karolína Krajčová – narozena ve Strakonicích

Lucie Křápková – narozena v Uherském Hradišti

Petra Zachatá – narozena v Písku.