Katedra alternativního a loutkového divadla

stripe1stripe2stripe3stripe4stripe5stripe6

Studenti oboru herectví ALD

v akademickém roce 2016/2017

Herectví alternativního a loutkového divadla 3-leté BA studium

1. ročník - vedoucí programu MgA. Petra Tejnorová, Ph.D.

Galerie studentů

  1. Brnula Jiří
  2. Caldová Radka
  3. Djudja Fedir
  4. Dohnálek Šimon
  5. Horečný Daniel
  6. Mensdorff-Pouilly Adam
  7. Nahodilová Lenka
  8. Šafařík Denis
  9. Valášková Edita
  10. Van Vleet Stephanie
  11. Vaverka Jakub

2. ročník - vedoucí programu Jan Mikulášek, Mgr. Dora Viceníková, Ph.D.

Galerie studentů

  1. Bočková Barbora
  2. Dobrý Cyril
  3. Kozinová Kateřina
  4. Krhovják Kryštof
  5. Krušinová Marie Anna
  6. Lustyk Štěpán
  7. Těžká Tereza
  8. Vedral Milan
  9. Vondráček Vojtěch

3. ročník - vedoucí programu MgA. Martin Kukučka, MgA. Lukáš Trpišovský

Galerie studentů

  1. Auffray Maëlane
  2. Belianský Martin
  3. Berecková Andrea 
  4. Císařová Kateřina 
  5. Čižinská Lucia
  6. Hanušová Eliška
  7. Jacques Sebastian
  8. Jeřábek Eliáš
  9. Joura Adam
  10. Kolman Petr
  11. Krupa Martin

Herectví alternativního a loutkového divadla 2-leté navazující MA studium

1. ročník - vedoucí programu Mgr. Branislav Mazúch

Galerie studentů

  1. Cikán Martin                  garant studijního programu MgA. Mazúch
  2. Gregorec Anita              garant studijního programu MgA. Mazúch
  3. Kalivodová Anežka              garant studijního programu MgA. Mazúch
  4. Karda Ladislav               garant studijního programu MgA. Mazúch
  5. Mikulová Nataša            garant studijního programu MgA. Mazúch
  6. Přichystalová Lumíra      garant studijního programu MgA. Mazúch
  7. Strýček Jan                   garant studijního programu MgA. Mazúch
  8. Šurková Julie                garant studijního programu MgA. Mazúch

2. ročník   

  1. Krátký Adam - garant studijního programu MgA. Novák  Ph.D.     

Rozložené studium, čekatel na SZZ

  1. Dvořáková Kateřina
  2. Hnilička František
  3. Kozohorský Pavel
  4. Kranich Dan         
  5. Märcová Sára
  6. Migač Dominik
  7. Nádvorníková Tereza
  8. Nedbal Jan
  9. Polívka Vladimír
  10. Popovičová Veronika
  11. Ryska David
  12. Sedláček Ivo
  13. Švédová Michaela
  14. Tůma Daniel